Bizim için KALİTE müşterilerimizi mutlu etmekten geçen bir kavram. Bu yüzden TARİHİ İZNİK FIRINI olarak müşterimizi mutlu edecek ürün ve hizmet sunmak önceliğimiz.

Ürün kalitemiz için geleneksel hammaddeleri ve geleneksel yöntemleri kullanmayı önemsiyoruz. Bu nedenle ekmeklerimiz için öncelikle su değirmenimizde öğütülen unlarımızı kullanmayı, teknolojiyi hiç kullanmadan toprak fırınlarda, odun ateşiyle ekmeklerimizi pişirmekte ısrar ediyoruz. Tamamen el işçiliğine dayalı üretim sürecimiz geleneksel kaliteli ekşi mayalı ekmeği pişirmemizin temel faktörü.

Hizmet kalitemiz için ise hem işletmeci aile olarak tüm fertlerimizle sürekli işimizin başında bulunmayı, müşterilerimizle birebir ilgilenmeyi çok önemsiyoruz. Her gün gün doğmadan kalkıyor, doğru ürünleri, doğru yöntemlerle pişirmek adına üretim sürecinin başında bulunuyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın eğitimini, gelişimini ve motivasyonunu sürekli canlı tutmaya çalışarak asırlar boyu sürecek bir kalite yolculuğunu mutlu çalışanlarla sürdürmek istiyoruz.